Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 21:23:37

Політичні партії та громадські організації в Чернігівській області на кінець 2014 року

11.04.2015   10:09Агенцiя

На кінець 2014 р. на Чернігівщині зареєстровано 1231 громадську організацію, центральний орган яких перебував на території області.

У переважній більшості (80,7%) ці об’єднання мають статус юридичної особи. Нараховувалося також 799 відокремлених підрозділів громадських об’єднань та 9363 структурні утворення політичних партій, 8 громадських спілок.

Більша частина громадських об’єднань (61,4%) знаходиться в обласному центрі, 8,7% – у м.Ніжині, 5,4% – у м.Прилуках.

За спрямуванням та видами діяльності в області найбільше оздоровчих та фізкультурно-спортивних організацій (224), професійних (123), молодіжних (113), ветеранів та інвалідів (75), охорони природи (53), освітніх та культурно-виховних (47), національних та дружніх зв’язків (43), науково-технічних (25), дитячих (19) та жіночих (17).

Упродовж 2014 р. в області утворено 92 громадські організації. Серед них "Чернігів Патріотичний", "Майдан 2014", "Автомайдан–Чернігів", "Вогонь відродження", "Центр сприяння і допомоги учасникам АТО Чернігівщини", "Центр підтримки армії Андрій Дериземля", "Правий сектор "Північ", "Родина воїна", "Спарта", "Північні вовки" тощо.

Крім того, на кінець 2014 р. в області зареєстровано 190 благодійних організацій, більшість з яких (86,3%) – благодійні фонди, та 51 центральний орган профспілок.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».