Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 01:49:16

За кого голосуватимуть чернігівці?

13.10.2014   13:57Агенцiя

За результатами соціологічного опитування, яке проводилося у Чернігові, до парламенту проходять 7 політичних партій: Блок Петра Порошенка, Радикальна партія Ляшка, Народний фронт, Громадянська позиція, ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та «Сильна Україна».

За Блок Петра Порошенка планують проголосувати 21,39% опитаних чернігівців, Радикальна партія Ляшка отримала 12,28% підтримки,  Народний фронт – 8,69%, Громадянська позиція – 7,69%, ВО «Батьківщина» - 7,1%, ВО «Свобода» та «Сильна Україна» - отримали по 5,93 та 5,76 відсотки відповідно. Не визначилися із своїм вибором – 20,38% опитаних.

На думку експертів «Сильна Україна» - це конструктивна опозиція, яка працюватиме не на розкол країни, а на її об’єднання. Це партія, яка демонструє не «агресивну » критику влади, а пропонує шляхи вирішення проблем.

Лідером серед кандидатів-мажоритарників по 205 округу став Валерій Куліч, йому планують віддати голоси 15,87% опитаних. На другому місці кандидат від Радикальної партії Ляшка, на третьому самовисуванець Андрій Дериземля. Кандидат від «Сильної України» Віктор Геращенко  отримав 6,85% підтримки чернігівців, які взяли участь у опитуванні.

Також у чернігівців питали чи відбулося покращення або погіршення у таких сферах: економічна ситуація, політична стабільність, боротьба з  корупцією, підтримка закону и порядку, повага влади до прав людини, єдність громадян України. Практично половина опитаних (49%) вважає, що за останні півроку відбулося погіршення практично в усіх сферах життя, особливо в економіці країні. Взагалі не бачать жодних змін 26% опитаних. А 25% вбачають позитивні зміни у тому, що громадяни України стали більш об’єднаними та єдиними, також у боротьбі з корупцією та в тому, що влада почала ставитися з більшою повагою до народу.

Соціологічне дослідження було проведено волонтерами Чернігівської міської громадської молодіжної організації "Молодіжний інформаційний центр" на замовлення Інформаційно-аналітичного журналу "Чернігівський монітор" 11 - 12 жовтня у місті Чернігові.
Аудиторія дослідження: населення Деснянського району м. Чернігова віком від 18 років і старші.
Вибіркова сукупність: репрезентативна квотна вибірка 1200 респондентів.
Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face).
Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): не більше 1,9%.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».