Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 11:01:11

ВИБОРИ 2014: Активність політиків на шпальтах чернігівської преси

02.05.2014   07:53Агенцiя

Провладна партія та її функціонери є фаворитами інформаційного поля Чернігівщини.

Мова про кандидатку пані Тимошенко та народного обранця Валерія Дубіля, інформація про яких домінувала в комунальній пресі над матеріалами інших гравців політичного поля регіону. Так, Громадянська мережа ОПОРА ознайомилася з пресою, яка вийшла у продаж на Чернігівщині наприкінці попереднього тижня. 

Багато народних обранців не залишили пересічного мешканця поза увагою у зв’язку з Пасхальними святами. Святкові привітання від Валерія Дубіля, народного депутата (ВО «Батьківщина») та за сумісництвом очільника штабу Юлії Тимошенко, серед інших кількісно домінували у районній пресі. У той же час інформаційна присутність народного депутата Олега Ляшка (позафракційний) була точковою і виходила за межі мажоритарного округу, за яким останнього було обрано під час парламентських виборів 2012 року.

У свою чергу, зріз поточного тижня показує, що інформація від імені народного депутата Ігоря Рибакова (позафракційний) сконцентрована виключно на територіях мажоритарного округу, який приніс йому перемогу на виборах-2012. Нагадаємо, що свою офіційну заяву щодо проведення президентських виборів та підтримки когось з кандидатів в Президенти, Ігор Рибаков обіцяв зробити після Пасхальних свят.

Не залишає інформаційне поле Чернігівщини народний депутат Михайло Чечетов (Партія регіонів). Майже ідентичні інтерв’ю, а подекуди святкові привітаннявід імені політика були опубліковані в комунальних виданнях Чернігівського, Городнянського, Щорського, Ріпкинського районів. Частина з них – території постійної інформаційної присутності пана Чечетова.

Примітно, що поряд із розміщенням інформації на носіях зовнішньої реклами в Чернігові, Соціалістична партія України працює і в пресі міста Прилук (виборчий округ № 212). Принагідно відмітити, що це місто – робоча зона народного депутата Миколи Рудьковського (позафракційний), який був обраний за Прилуцьким мажоритарним округом на парламентських виборах 2012 року. А більш ніж півроку тому, за повідомленням преси, останній очолив згадану партію.

Як то стало звичним, без «оди царю» в Чернігівській пресі не обійтися. Явно агітаційний матеріал із згадуванням кандидатки Тимошенко під назвою «Смачні подарунки до Великодня» був опублікований у газеті «Коропщина» без жодної помітки.

Цікаво, що питомо агітаційний матеріал на користь кандидата Тігіпко на цьому тижні був опублікований лише в Щорській районній газеті. Останній постав перед читачем у ролі конструктивного та мирного політика.

Прес-служба «Свободи» працювала цього тижня так само точково. Їх повідомлення з’явилося лише в газеті «Вісті Сосниччини».

Разом з тим, ряд районних комунальних видань, зокрема, Чернігівське, Щорське та Козелецькекомунальні видання, вийшли із запізненням. За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, причиною цьому були фінансові труднощі.


Ольга Різенко, прес-секретар виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО 10:59

Сезон активних дорожніх робіт уже закінчився. Всі заплановані проєкти практично реалізовані, далі — роботи виключно в режимі аварійної ліквідації. Куди спрямували кошти — поінформував на брифінгу в облдержадміністрації начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина.

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини