Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 16:52:01

Депутатський медіа-зріз. Січень

13.02.2014   18:24Агенцiя

У продовж декількох останніх місяців політична тематика стала превалювати не тільки на майданах та площах країни, а і відповідно на шпальтах друкованих та Інтернет ЗМІ.

Навіть ті видання, котрі за звичкою писали про чергові «напади» чупакабри на приватні обійстя, тепер переповнені новинами з євро- та антимайданів.

У зв'язку з цим ми вирішили започаткувати рубрику актуальних медіа-зрізів.

І перший такий зріз стосуватиметься народних депутатів. Обраних від чернігівських округів або закріплених партіями за регіоном.

Побіжно перечитавши / переглянувши / передивившись найпопулярніші обласні (районки тут не враховані) видання Чернігівщини, ми дізнатися про те, хто ж з «наших нардепів» найчастіше перебував в центрі уваги регіональних ЗМІ.

Оцінювалась не просто кількість матеріалів.

Згадали про нардепа — 1 бал, інтерв'ю чи коментар — маєш вже 2 бали. Ну, а іміджевий матеріал — наприклад, величенька стаття з цитатами та «болісними» перейманнями про український народ — уже 3 бали.

Критичні матеріали не враховувались. Про це колись окремо.

Як бачимо, у цьому своєрідному змаганні «переміг» народний депутат Валерій Дубіль.

Чому так? На нашу думку, визначним фактором тут став майдан. Нардеп долучався до більшості опозиційних заходів.

По-друге, один з популярних сайтів просто завалений інформацією про народного депутата Дубіля. Ще трохи — і стенограми писати можна!


http://cntime.cn.ua/chas-analitika/deputatskyi-media-zriz-sichen.html

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.