Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 02:29:51

Як витратити додаткові кошти? За даними вибіркового опитування населення

04.09.2013   07:02

У ході опитування домогосподарств, проведеного органами державної статистики в січні п.р, вивчалася думка жителів області щодо першочергових напрямів спрямування можливих додаткових коштів.

Респондентам було запропоновано визначити три пріоритетні напрями. При значному збільшенні доходів, більше половини домогосподарств спрямувала б додаткові кошти в першу чергу на поліпшення житлових умов; 47,1%–46,6% – відповідно на лікування та відпочинок; 34,8% – на придбання побутової техніки; третина – на купівлю одягу, взуття; кожне четверте – на покращення харчування та накопичення; кожне дев’яте – на отримання освіти та на придбання автомобіля.

У порівнянні з 2011 р. скоротилися частки респондентів, які витратили б додаткові кошти на отримання освіти, придбання побутової техніки, поліпшення харчування, на лікування та накопичення. Разом із тим зросли частки респондентів, які спрямували б кошти на купівлю одягу та взуття, відпочинок та покращення житлових умов.

Одностайною була думка респондентів щодо найважливіших для них соціальних та особистих цінностей. Усі групи домогосподарств основним пріоритетом указали здоров’я (85,7%), другим – сім’ю та дітей (63,8%), третім – матеріальний добробут (40,2%).

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».