Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 19:53:48

Яким має бути сучасне укриття, знають учні Чернігівщини

14.05.2024   09:29Агенцiя

Учні шкіл Чернігова та області долучаються до тренінгів із розробки проєктів з відбудови, що організовуються експертами Швейцарсько-українського проєкту DECIDE у межах ініціативи «DECIDE: ВІДБУДОВА».

Спортивні кімнати, зони харчування, тематичні зони відпочинку, ігрові простори, кінозали та хобі-класи – далеко не повний перелік того, що, на думку дітей, має бути в укритті.

До тренінгів долучилися понад 400 учасників з п’яти шкіл Чернігова та дев’яти громад області:

🔸Деснянської;

🔸Ріпкинської;

🔸Менської;

🔸Куликівської;

🔸Носівської;

🔸Коропської;

🔸Варвинської;

🔸Линовицької;

🔸Сухополовʼянської.

Серед понад 45 проєктних заявок, що розглянуть експерти DECIDE, учні кожної громади шляхом голосування оберуть одну, яка отримає грант.

Учні Чернігова вже голосують, у громадах області планують визначитися до кінця травня.

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.