Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 серпня, 10:18:34

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі

07.12.2023   14:58Агенцiя

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Ігрові зони, кімнати для роботи з батьками та дітьми, кінозона — усе це стало можливим завдяки міжнародній благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка Україна».

Це вже другий дитячий простір, створений в Чернігові (перший запрацював в липні). Тут дітей чекають різноманітні розвивальні та арттерапевтичні заняття, а батьки можуть отримати емоційну підтримку, допомогу фахових спеціалістів щодо розвитку та виховання дітей.
І головне, всі активності – безкоштовні.
Загалом, мета такої ініціативи – допомогти внутрішньо-переміщеним особам швидко та ефективно адаптуватися на новому місці. Втім, як запевняють організатори, двері нових просторів відчинені для всіх дітей та їх батьків, шість днів на тиждень (крім неділі), з 9.00 до 18.00 год.
Довідково. «СОС Дитячі Містечка» – благодійна недержавна організація, що розпочала діяльність у 2003 році та працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, без батьківського піклування, та підтримки молоді, яка вступає у доросле життя. Організація є членом міжнародної федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf), працює відповідно до конвенції ООН про права дитини та поширює її принципи.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повернула майно та архів КП «Чернігівське МБТІ» у власність громади

Прокуратура повернула майно та архів КП «Чернігівське МБТІ» у власність громади 10:13

На виконання рішення суду за позовом прокурора забезпечено повернення рухомого майна КП «Чернігівське МБТІ» Чернігівської обласної ради

Ваучер на навчання від служби зайнятості: на вибір - 155 професій та спеціальностей за державний кошт

Ваучер на навчання від служби зайнятості: на вибір - 155 професій та спеціальностей за державний кошт 10:08

З початку 2025 року вже 328 мешканців області скористалися шансом безоплатно здобути професію або підвищити свою кваліфікацію завдяки ваучеру на навчання від служби зайнятості. Переважна більшість з них – це громадяни 45+. Також є учасники бойових дій, внутрішні переселенці, люди з інвалідністю.

Поліцейські виявили на Ніжинщині двох водіїв з рівнем алкоголю, що у 16 разів перевищував норму

Поліцейські виявили на Ніжинщині двох водіїв з рівнем алкоголю, що у 16 разів перевищував норму 10:06

Поліція притягнула до адмінвідповідальності двох водіїв у Ніжинському районі, які кермували транспортом у нетверезому стані – у обох чоловіків вміст алкоголю в крові становив 3,34 проміле, що у більш ніж 16 разів перевищує допустиму норму.

Допомога сім’ям захисників і постраждалим чернігівцям: виконком затвердив нові виплати

Допомога сім’ям захисників і постраждалим чернігівцям: виконком затвердив нові виплати 10:04

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 19 серпня погодили надання одноразової матеріальної допомоги восьми особам — членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат — 413 334 грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини