У Коропській громаді запрацював безкоштовний цифровий освітній центр завдяки підтримці ЄС
Його у межах проєкту «Безпечне повернення до навчання в Україні» відкрила фінська міжнародна неурядова організація Finn Church Aid (FCA).
Школярі отримали простір для занять за програмами МОН та якісного розвивального дозвілля, абсолютно безкоштовного. Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Finn Church Aid забезпечує роботу фасилітаторів (тобто, інструкторів або експертів), ремонт приміщень, закупівлю меблів, електронного обладнання, навчальних матеріалів.
Завдяки партнерській підтримці міжнародної організації Save the Children цифровий навчальний центр оснащений 10 ноутбуками і 40 спеціальними комплектами гаджетів SPARK KIT – це так звані цифрові класні кімнати, що дають можливість проводити заняття з доступом до усіх необхідних освітніх платформ.
Відвідування Центру безкоштовне, він доступний для усіх дітей шкільного віку. Працює Центр із 9 до 17 години з понеділка до п’ятниці.
Фото - Коропської селищної ради
Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30
За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26
Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.
До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20
За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».
Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14
Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.
Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57
Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».