Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 12:54:26

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі

22.06.2023   15:38Агенцiя

Сьогодні близько 2:30 ночі до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в Сосницькій громаді.

Внаслідок ДТП одна людина загинула та дві зазнали травм.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Корюківського райвідділу поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту поліції області.

Поліцейські встановили, що водій автомобіля «KIA CERATO» разом з двома пасажирами, рухаючись по польовій дорозі в напрямку села Спаське, не впорався з керуванням, з’їхав з кручі в річку Десна та перекинувся. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди один чоловік загинув та двоє зазнали травм. Їх госпіталізували до лікарні.

За цим фактом слідчий відкрив провадження за частиною 3 статті 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинили смерть потерпілого). Її санкція передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.