Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 11:17:00

Чернігівські патрульні виявили вночі у 30-річного чоловіка наркотики

22.06.2023   15:30Агенцiя

Сьогодні опівночі на вулиці 77-ї Гвардійської Дивізії екіпаж патрульної поліції звернув увагу на чоловіка.

Громадянин, побачивши поліцейське авто, заметушилася, раптово змінив напрямок руху і став прискорювати ходу. Інспектори вирішили поспілкуватися з громадянином.
Виявилося, що чоловіку 30 років, живе в Чернігові. Під час спілкування з патрульними помітно нервував. Така поведінка не залишилася не поміченою охоронцями порядку.
Під час поверхневої перевірки у чоловіка виявили два згортки з речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну. На місце одразу викликали слідчо-оперативну групу.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.