Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 грудня, 04:11:43

«Чернігівська політехніка» оголошує черговий набір на безоплатні курси української мови

22.06.2023   15:01Агенцiя

З метою продовження популяризації української мови та культури Національний університет «Чернігівська політехніка» оголошує черговий набір на безоплатні курси української мови.

Окрім того, планується робота мовного клубу «Говорімо українською», для учасників також проводитимуться лекції з краєзнавства та історії.

Мета проєкту – залучити внутрішньо переміщених осіб та всіх, хто має намір підвищити рівень володіння державною мовою, до україномовного середовища й етнонаціонального простору, допомогти їм подолати мовний бар’єр, удосконалити навички усного мовлення.

Слухачі зможуть:

    Покращити рівень володіння усною та письмовою українською мовою, розібратися з особливістю вимови українських звуків, заповнити лексичні, граматичні прогалини та розвинути навички базового спілкування українською мовою в прогнозованих стандартних ситуаціях
    Здобути знання про минуле, сучасне й майбутнє України, про культурно-історичні та морально-етичні надбання українського народу
    Розвивати творче мислення, вибудувати та втілити власну стратегію самоосвіти, скоригувати свою професійну діяльність у контексті основних професійних вимог.

Форма участі – дистанційна.

Для участі в проєкті необхідно зареєструватись до 5 липня за посиланням.

Дата початку курсів буде визначена відповідно до результатів комплектації груп (орієнтовно – від 10 липня).

Викладач: Гаценко І.О., доцент кафедри філології і суспільних наук Національного університету «Чернігівська Політехніка».

Проєкт реалізовує колектив кафедри філології і суспільних наук Національного університету «Чернігівська Політехніка».

 

За повідомленням Національного університету "Чернігівська політехніка"

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини