Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:03:37

Зарахування до 1-го класу: скільки заяв подали у Чернігові

22.06.2023   09:31Агенцiя

Про це під час загальноміської наради в муніципалітеті 20 червня повідомила заступниця начальника управління освіти Олена Горна.

Всього наразі сформовано 75 перших класів — на один менше, ніж у попередньому році. Загальна кількість дітей — 2189.

Прийом першачків та десятикласників

В управлінні освіти до кінця літа очікують на додаткові заяви для вступу і можливість сформувати ще один клас.

    — Є певна тенденція, повертаються діти. Сподіваємось, що буде більше, — зауважила Олена Горна.

До десятих класів також завершено прийом заяв. Їх набирають цьогоріч тільки чотири заклади. Сформовано 37 класів — 1146 дітей.

— Це також менше, ніж у минулому році. Сподіваємось, що в липні, коли закінчиться прийом до коледжів та ліцеїв, також діти ще повернуться до закладів загальної середньої освіти, — говорить заступниця начальника профільного управління.

 
 
Пришкільні табори

Цього тижня завершується робота пришкільних таборів. Списковий склад — 3624 дитини, рівень відвідуваності — 83%. Харчування пільгових категорій фінансувалося з бюджету Чернігівської міської територіальної громади, ним було охоплено 2416 підопічних таборів.

Цей важливий напрямок психологічної реабілітації, літніх активностей та патріотичного виховання був відновлений у місті після дворічної перерви, спочатку через коронавірус, а потім початок широкомасштабної російсько-української війни.

 
Робота дитячих  садків

З понеділка, 19 червня, у місті запрацював ще один дитячий садок — №57 (мікрорайон Подусівка). Всього зараз у місті функціонує 38 ДНЗ.

Також організовано роботу 39 груп раннього віку (діти до 3-х років), з 1-го липня в планаха запустити ще чотири таких групи.Пресслужба Чернігівської міської ради

Головне фото ілюстративне з мережі Інтернет

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.