Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 грудня, 03:32:14

У Чернігівській політехніці запрацювала Рада роботодавців

19.06.2023   07:59Агенцiя

Перше засідання Ради роботодавців Національного університету «Чернігівська політехніка» відбулося сьогодні за участі начальника ОВА В’ячеслава Чауса та начальника Чернігівської міської військової адміністрації Дмитра Брижинського.

    «“Освіта – роботодавець” – саме у такому тандемі мають формуватися попит і пропозиції на ринку праці, – наголосив В’ячеслав Чаус. – Дуже вдячний представникам бізнесу області за те, що відгукнулися на ініціативу створення Ради роботодавців Чернігівської політехніки.

    Якісно підготовлені кадри – успіх будь-якого підприємства. Тому зараз з’явилася можливість місцевим роботодавцям вплинути на освітній процес та отримати фахівця дійсно потрібної спеціальності. А студентам – бути впевненими в конкурентному працевлаштуванні».

Рада роботодавців — це дорадчо-консультативний орган університету, діяльність якого направлена на підвищення якості вищої освіти закладу і на підготовку конкурентоспроможних фахівців. До його складу ввійшли 39 представників підприємств та установ різних форм власності та характеру діяльності. Склад затвердила Вчена рада університету терміном на 5 років. Очолив Раду роботодавців директор Навчально-наукового інституту механічної інженерії, технологій та транспорту НУ «Чернігівська політехніка» Сергій Цибуля (обрано шляхом голосування).

Що може новостворена Рада роботодавців:

- брати участь у визначенні подальшої стратегії розвитку університету з урахуванням тенденцій ринку праці;

- підвищувати якість підготовки студентів;

- організовувати виробничі практики та працевлаштування випускників.

У ході засідання члени Ради обговорили низку організаційних питань та затвердили план роботи на рік.

 

 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини