Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:40:52

Реалізація проєкту міжнародної технічної допомоги «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні»

13.06.2023   15:30Агенцiя

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Швейцарською Конфедерацією, представленою Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва та ТОВ «Геберіт Трейдінг», в Україні реалізується проєкт міжнародної технічної допомоги «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».

08 червня 2023 року делегація Швейцарії у складі представників Федерального департаменту закордонних справ, а також Посольства Швейцарії в Україні відвідала Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту, який є учасником українсько-швейцарського проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».  

Офіційну делегацію представляли:

    пані Посол Александра Бауманн, керівниця відділу сталого розвитку Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії;
    пан Мартін Саладін, заступник керівника відділу економічної співпраці та розвитку Державного секретаріату з економічних питань Швейцарії;
    пані Таша Румлі, менеджерка програм, Швейцарська агенція розвитку та співробітництва Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії;
    пан Андреас Хубер, керівник програми співробітництва Посольства Швейцарії в Україні;
    пан Віктор Шуткевич, заступник керівника/координатор економічних програм Посольства Швейцарії в Україні;
    пані Ілона Постемська, старша координаторка проєктів Посольства Швейцарії в Україні.

У рамках програми візиту учасники заходу ознайомились з роботою Міжрегіонального навчально-практичного центру з підготовки  монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, який функціонує з 2016 року у рамках зазначеного проєкту та фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва.

Під час перебування в ліцеї представники делегації Швейцарії спільно з начальником Управління освіти і науки обласної державної адміністрації Юрієм Музикою, генеральною директоркою Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Іриною Шумік та директором Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області Віктором Гріненком обговорили питання, пов’язані з подальшою реалізацією проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».
 


Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.