Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 15:44:09

Чернігівська область: у Ніжинському районі відкрито Клас безпеки

25.05.2023   09:39Агенцiя

24 травня в Безуглівському ліцеї відкрився Клас безпеки.

 Під час першого уроку ліцеїсти мали змогу дізнатися від співробітників Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області, що буде, якщо ігнорувати правила пожежної безпеки, як себе поводити у разі виникнення пожежі та за яким номером необхідно телефонувати до Служби порятунку «101». Крім того, фахівці ДСНС навчилиліцеїстів різновидам вибухонебезпечних предметів, а також алгоритму дій у разі їх виявлення.
Наостанок учні отримали цікаву та корисну сувенірну продукцію від Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини