Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 грудня, 14:14:28

Для гурткової роботи у школі №35 облаштували ще один спеціалізований кабінет — LEGO-клас

27.04.2023   14:30Агенцiя

У школі №35 облаштовано LEGO-клас. Тут учні початкової школи, а також 5-6 класів, вчаться збирати роботів та керувати ними з планшетів, що розвиває, в першу чергу, навички програмування. На виконаня ремонтних робіт, придбання меблів та додаткового обладнання для цього кабінету спрямовані кошти з депутатських фондів Олександра Ломако та Артема Тарасенко.

Це вже другий спеціалізований кабінет у цій школі. Раніше тут обладнали клас робототехніки.


— Оскільки у закладі навчається 1800 дітей, то, зрозуміло, що одного такого кабінету недостатньо, — говорить директорка школи №35 Наталія Іваницька. — Тому що дітям дуже подобаються заняття із комп'ютерною технікою і складання роботів. У нас ще перед війною була підписана домовленість із Інститутом модернізації змісту освіти і ми отримали додаткове обладнання (планшети, базові набори) для того, щоб діти могли працювати із цими роботами, але нам потрібне було приміщення, щоб можна було займатися не групою, а цілим класом.
З наступного навчального року планують проводити цю роботу не тільки у форматі гуртка, а й включати в навчальний процес.
— Ці уроки для дітей не тільки для того, щоб вони навчилися програмувати, використовувати свої знання на практиці, а як одна із складових психологічного розвантаження. Тому що коли діти навчаються у грі, то вони отримують максимальний позитив і, ми вважаємо, що це допомагає дітям пристосуватися до сучасних реалій, — пояснила Наталія Іваницька.
Під час активних бойових дій вибуховою хвилею у цьому закладі було пошкоджено 1/3 вікон. Їх замінили завдяки допомозі партнерів, а укриття зроблено коштом бюджету Чернігівської міської територіальної громади. Школа №35 одна із найбільших у місті, охоплює 1800 дітей. Наразі 41 із 58 класів навчається офлайн.
Загальна кількість пошкоджених чернігівських шкіл — 25 із 34, 2 — зруйновані і не підлягають відновленню.  На сьогодні 28 шкіл працюють в очному форматі.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини