На Чернігівщині відкрито плюс два «Класи безпеки»
«Клас безпеки» - всеукраїнський проєкт, створений для навчання підростаючого покоління правилам цивільного захисту, пожежної та мінної безпеки, надання домедичної допомоги та алгоритму дій в умовах надзвичайної ситуації.
Днями такі осередки безпеки відкрилися в Холминській ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради та Козилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Корюківського району. Під час першого уроку школярі мали змогу дізнатися від рятувальників, що буде, якщо ігнорувати правила пожежної та мінної безпеки, як себе поводити у разі виникнення пожежі, які є різновиди вибухонебезпечних предметів, а також ознайомилися з алгоритмом дій у разі їх виявлення.
Наостанок діти отримали корисну сувенірну продукцію від Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.