Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 грудня, 23:20:56

Реєстрація для участі в НМТ-2023: на що потрібно звернути увагу вступникам

14.04.2023   12:27Агенцiя

Зареєструватися для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ) можна до 3 травня (реєстрація розпочалася 3 квітня).

Для цього учаснику чи учасниці потрібно за допомогою спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО) створити персональний кабінет (зазначити реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу) і виконати в кабінеті такі дії:

    вказати реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію випускник/ця поточного року або випускник/ця минулих років, потребу створення особливих (спеціальних) умов);
    вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку;
     вибрати населений пункт в Україні або за кордоном, де вступник планує проходити НМТ;
    завантажити сканкопії і/або фотокопії реєстраційних документів;
    підтвердити бажання взяти участь у НМТ і надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру.

Після надсилання на обробку в УЦОЯО рекомендують переглядати інформацію в персональному кабінеті. Якщо там замість повідомлення про успішну реєстрацію і можливості сформувати сертифікат буде запис про потребу виправити недоліки, потрібно якнайшвидше це зробити.

Перелік недоліків буде вказано (надання недостовірної інформації; ненадання копій документів або надання копій документів, які не відповідають вимогам законодавства; неможливість створення особливих (спеціальних) умов для проходження НМТ, зазначених у медичному висновку тощо).

Після виправлення недоліків необхідно повторно надіслати реєстраційні матеріали на перевірку до регіонального центру до 7 травня.

Звертаємо увагу, що після надсилання своїх даних на обробку з 3 квітня до 7 травня в персональному кабінеті вступник/ця матиме змогу вносити зміни до такої інформації:

    назва навчального предмета додаткового блоку, з якого бажає пройти тестування;
    населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ;
    потреба в проходженні НМТ під час додаткової сесії.

Для всіх охочих зареєструватися для участі в НМТ в Українському центрі оцінювання якості освіти підготували відеоінструкцію, з якої можна дізнатися про те, на що варто зважати під час реєстрації, щоб через 7 днів мати змогу в персональному кабінеті сформувати сертифікат учасника НМТ 2023 року.

У разі виникнення запитань, пов’язаних з реєстрацією, можна звертатися до відповідальних працівників в органах управління освітою за проведення НМТ або до спеціалістів відділу моніторингу якості освіти, зовнішнього незалежного оцінювання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського (Ірина Сиводід, контактний номер телефону: 0462 677-281).

Управління освіти і науки
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини