Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 червня, 14:21:49

Чернігівські рятувальники завітали в гості до дошкільнят

12.04.2023   11:35Агенцiя

Фахівці Чернігівського районного управління ГУ ДСНС в області провели для вихованців одного з закладів дошкільної освіти обласного центру пізнавальний захід.

Хлопчики, дівчатка, а також їхні вихователі дізнались про основні правила пожежної безпеки в побуті та під час відпочинку, що в жодному разі не можна торкатись невідомих предметів, а в разі виникнення екстрених ситуацій негайно слід телефонувати за номером "101".
Діти із задоволенням приборкували умовне загоряння за допомогою пожежного ствола й вогнегасника, приміряли бойовий одяг вогнеборців та посиділи в пожежному автомобілі.
Найголовніше, що такі зустрічі надовго залишаються в пам'яті малечі, несуть на меті корисну та пізнавальну інформацію, яка знадобиться їм в подальшому житті.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини