Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 16:21:01

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів

29.03.2023   12:59Агенцiя

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Кошти надав фонд американського подружжя Карен та Ірвін Редленерів, а керівництво польського міста Сарни допомогло з купівлею за оптимальною ціною, а також доукомплектувало транспорт додатковими запчастинами. Координацією доставки займалася Підприємницька платформа «ДІЙ». Увагу благодійників саме на Чернігівщину спрямував народний депутат України Сергій Гривко.

    «Це не перша допомога від родини Редленерів для Чернігівщини. Ми спільно вже купували генератори, «буржуйки» як для цивільного населення, так і для військових. Однак, саме купівля автобусів дуже відгукнулася у серці благодійників. Адже Карен та Ірвін - дитячі лікарі і їм дуже близько все те, що дозволяє малечі нормально розвиватися», - зауважила представниця платформи «Дій» Кетіно Равлюк. - Крім того, благодійники завантажили трохи гуманітарної допомоги для закладів соцзахисту».

За час бойових дій в області було втрачено понад 80 шкільних автобусів. Наразі потреба дещо менша.

    «Зараз область потребує 63 автобуси. Область велика і з низькою щільністю населення. Тож питання організації підвозу дітей до навчальних закладів завжди на порядку денному», - зауважив перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем.

Отримані автобуси вже розподілили між громадами. Вони поїхали до Кіптівської, Козелецької, Михайло-Коцюбинської, Новобілоуської, Олишівської, Седнівської ТГ.

    «Потреба у транспорті була і до повномасшбаного вторгнення. Після створення ТГ, площа обслуговування збільшилася, а автобусів – не додолося. Наразі плануємо відкрити новий новий маршрут і возити до Седнівського ліцею дітей з Макишена, Дирчина, а також із сусідньої громади із села Смичин», - зауважила в.о. Седнівського селищного голови Тетяна Мориляк.

У Новобілоуській ТГ, до прикладу, новий автобус слугуватиме замість знищеного під час окупації.



Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини