Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 07:56:30

Завершилось навчання групи військовослужбовців за курсом “Менеджер рекламно-видавничої діяльності”

08.12.2012   10:50

7 грудня завершилось навчання групи військовослужбовців у селищі Десна за курсом “Менеджер рекламно-видавничої діяльності”.

Завершилось навчання групи військовослужбовців за курсом “Менеджер рекламно-видавничої діяльності”

Завершилось навчання групи військовослужбовців за курсом “Менеджер рекламно-видавничої діяльності”

“Отримані знання, я думаю, нададуть можливість Вам знайти своє місце в сучасних умовах. Ця програма допомогла не одному десятку військовослужбовців влаштуватись у цивільному житті”, – зазначив менеджер програми “НАТО-Україна” з перепідготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт під час підбиття підсумків цього навчання.

В підбитті підсумків навчання взяли участь директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко, начальник відділу територіального управління “Північ” Олександр Почечун. Присутні наголосили на важливості такого роду навчань, побажали, щоб кожний слухач, який закінчив курси використав набутий досвід у повсякденному житті.
 
“Ми висловлюємо вдячність організаторам цього навчання, тому що офіцери отримали сучасні знання з комп’ютерних програм – такі необхідні в сучасних умовах”, – підкрекреслив староста групи Михайло Караман.
 
По завершенню навчання слухачам були вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка з курсу “Менеджер рекламно-видавничої діяльності” та сертифікати НАТО.

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини