Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 12:00:18

На Чернігівщині розпочався ІІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад

17.01.2023   10:38Агенцiя

15 січня в області стартував ІІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Під час воєнного стану в Україні олімпіади проводяться в змішаній (очній та дистанційній) формі.

Традиційно відкривається обласний етап змагань Всеукраїнською олімпіадою з української мови та літератури. Участь у ній взяли 42 учні закладів загальної середньої освіти з 11 територіальних громад області та трьох закладів обласного підпорядкування: Чернігівського обласного наукового ліцею, Ніжинського обласного педагогічного ліцею та Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Усі завдання спрямовані на формування мовної компетентності здобувачів освіти.

Інтелектуальне змагання проведено з дотриманням всіх заходів безпеки в умовах воєнного стану, в тому числі — наявність укриття в приміщеннях, де виконувалися завдання.

За повідомленням Управління освіти і науки
Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини