У школі на Шерстянці вдалося завершити проєкт, розпочатий ще до 24 лютого 2022-го
Модернізований харчоблок. Так відтепер виглядає обідня зона в школі на Шерстянці. Тут вдалося закінчити реалізацію проєкту, розпочатого ще до широкомасштабного вторгнення російської федерації на територію України.
![](/uploads/33308-m.jpg)
— З моменту будівництва школи, з 1994-го року як вона почала функціонувати, в їдальню ніхто нічого не вкладав. І, крім фізичного, ще й багато чого морально застаріло. Тому все було повністю змінено та відновлено. Тут відтепер працюватиме обладнання, якого немає в жодній школі. Це як взірець того, що хотілося б робити надалі, — говорить начальник Управління освіти ЧМР Василь Білогура.
Обладнання станом на 24 лютого 2022 року вже було закуплено і знаходилося в школі. І попри те, що навчальний заклад пошкодило російськими снарядами, його все ж вдалося вберегти
— Звісно були дуже великі переживання у співробітників навчального закладу за його збереження і дякую їм, що все повністю збережено. Сьогодні ми маємо можливість його встановити і діти будуть ним користуватися, — висловив слова вдячності начальник Управління освіти.
Модернізувати харчоблок вдалося завдяки співфінансуванню з державного та міського бюджетів. Тут замінили абсолютно все, починаючи від електропроводки, системи водопостачання та водовідведення і закінчуючи закупівлею нової техніки та кухонного приладдя.
Роботи ще не завершені, тут планують розфарбувати стіни, а сам простір розбити на так звані зони, щоб використовувати не лише як їдальню, а й, наприклад, місце для зустрічей старшокласників.
Разом з тим, їдальня вже починає працювати.
— З державного бюджету ми отримали 2,7 млн грн на закупівлю обладнання. Ремотні роботи проводилися коштом міського бюджету, це ще близько 4 млн грн. Разом 6,7 млн грн, — повідомив Василь Білогура.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.