Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 02:20:07

Освіта у 3D-форматі: впровадження передових технологій у навчальний процес ПТНЗ Чернігівщини

01.12.2012   16:07Агенцiя

Технологія тривимірного зображення (3D) — найсучасніший спосіб відтворення візуального та звукового сигналу у світі. Дія виходить зі звичної площини і розгортається прямо перед глядачем за допомогою спеціальних 3D-окулярів і проекторів. Формат 3D — новий тип відтворення інформації, який впливає на глядача не лише на емоційному, а й на фізичному рівні.

Застосувати такі технології в навчальному процесі дозволила плідна співпраця професійно-технічних навчальних закладів Чернігівщини з виробником сучасних засобів навчання НВП «Метекол».

 В рамках реалізації регіональної цільової програми розвитку профтехосвіти Чернігівщини на 2011-2015 роки Ніжинським аграрним ліцеєм разом з НВП «Метекол» створено експериментальний майданчик – «Центр для теоретичної та практичної підготовки зварювальників». Комплекс базується на застосуванні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, в тому числі 3D-технологій, і дозволяє забезпечити повну підготовку зварювальників відповідно до державних стандартів.

 В комплекс входить кабінет спецтехнології зварювального виробництва, який оснащено надсучасними електронними засобами: потужний чотирьохядерний комп’ютер (з під'єднанням до мережі інтернет через Wi-Fi адаптер), 3D-мультимедійний проектор (стереопроектування), копіювальний центр, комплект 3D-окулярів, авторське програмне забезпечення.

 Викладачем Ніжинського аграрного профліцею Г. Різкою спільно з фахівцями науково-виробничого підприємства «Метекол» розроблено програми до всіх тем з професії «електрозварник ручного зварювання», динамічні трьохвимірні плакати та відеоролики, схеми, інструкції для проведення практичних та лабораторних робіт, завдання для контролю знань учнів, віртуальні тренажери для відпрацювання умінь та навичок.

 Створення таких умов значно підвищило зацікавленість учнів в отриманні професійних знань та вмінь.

mon.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини