Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 17:46:10

Освіта у 3D-форматі: впровадження передових технологій у навчальний процес ПТНЗ Чернігівщини

01.12.2012   16:07Агенцiя

Технологія тривимірного зображення (3D) — найсучасніший спосіб відтворення візуального та звукового сигналу у світі. Дія виходить зі звичної площини і розгортається прямо перед глядачем за допомогою спеціальних 3D-окулярів і проекторів. Формат 3D — новий тип відтворення інформації, який впливає на глядача не лише на емоційному, а й на фізичному рівні.

Застосувати такі технології в навчальному процесі дозволила плідна співпраця професійно-технічних навчальних закладів Чернігівщини з виробником сучасних засобів навчання НВП «Метекол».

 В рамках реалізації регіональної цільової програми розвитку профтехосвіти Чернігівщини на 2011-2015 роки Ніжинським аграрним ліцеєм разом з НВП «Метекол» створено експериментальний майданчик – «Центр для теоретичної та практичної підготовки зварювальників». Комплекс базується на застосуванні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, в тому числі 3D-технологій, і дозволяє забезпечити повну підготовку зварювальників відповідно до державних стандартів.

 В комплекс входить кабінет спецтехнології зварювального виробництва, який оснащено надсучасними електронними засобами: потужний чотирьохядерний комп’ютер (з під'єднанням до мережі інтернет через Wi-Fi адаптер), 3D-мультимедійний проектор (стереопроектування), копіювальний центр, комплект 3D-окулярів, авторське програмне забезпечення.

 Викладачем Ніжинського аграрного профліцею Г. Різкою спільно з фахівцями науково-виробничого підприємства «Метекол» розроблено програми до всіх тем з професії «електрозварник ручного зварювання», динамічні трьохвимірні плакати та відеоролики, схеми, інструкції для проведення практичних та лабораторних робіт, завдання для контролю знань учнів, віртуальні тренажери для відпрацювання умінь та навичок.

 Створення таких умов значно підвищило зацікавленість учнів в отриманні професійних знань та вмінь.

mon.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».