Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 серпня, 13:29:47

Освіта у 3D-форматі: впровадження передових технологій у навчальний процес ПТНЗ Чернігівщини

01.12.2012   16:07Агенцiя

Технологія тривимірного зображення (3D) — найсучасніший спосіб відтворення візуального та звукового сигналу у світі. Дія виходить зі звичної площини і розгортається прямо перед глядачем за допомогою спеціальних 3D-окулярів і проекторів. Формат 3D — новий тип відтворення інформації, який впливає на глядача не лише на емоційному, а й на фізичному рівні.

Застосувати такі технології в навчальному процесі дозволила плідна співпраця професійно-технічних навчальних закладів Чернігівщини з виробником сучасних засобів навчання НВП «Метекол».

 В рамках реалізації регіональної цільової програми розвитку профтехосвіти Чернігівщини на 2011-2015 роки Ніжинським аграрним ліцеєм разом з НВП «Метекол» створено експериментальний майданчик – «Центр для теоретичної та практичної підготовки зварювальників». Комплекс базується на застосуванні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, в тому числі 3D-технологій, і дозволяє забезпечити повну підготовку зварювальників відповідно до державних стандартів.

 В комплекс входить кабінет спецтехнології зварювального виробництва, який оснащено надсучасними електронними засобами: потужний чотирьохядерний комп’ютер (з під'єднанням до мережі інтернет через Wi-Fi адаптер), 3D-мультимедійний проектор (стереопроектування), копіювальний центр, комплект 3D-окулярів, авторське програмне забезпечення.

 Викладачем Ніжинського аграрного профліцею Г. Різкою спільно з фахівцями науково-виробничого підприємства «Метекол» розроблено програми до всіх тем з професії «електрозварник ручного зварювання», динамічні трьохвимірні плакати та відеоролики, схеми, інструкції для проведення практичних та лабораторних робіт, завдання для контролю знань учнів, віртуальні тренажери для відпрацювання умінь та навичок.

 Створення таких умов значно підвищило зацікавленість учнів в отриманні професійних знань та вмінь.

mon.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Стратегія розвитку Ніжинської міської ОТГ реалізована на 85 відсотків

Стратегія розвитку Ніжинської міської ОТГ реалізована на 85 відсотків 11:15

5 серпня презентували звіт за І півріччя по реалізації Стратегії розвитку Ніжинської ОТГ на період до 2027 року.

За І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини перевірили понад 400 суб’єктів господарювання

За І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини перевірили понад 400 суб’єктів господарювання 11:01

Спеціалісти Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини за 6 місяців здійснили 411 перевірок на предмет безпечності і окремих показників якості харчових продуктів та ветмедицини.

У Сновському районі виявили незаконну рубку дерев

У Сновському районі виявили незаконну рубку дерев 10:56

В ході проведення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства інспекторами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у Сновському районі виявлено факт знищення зелених насаджень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:02

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.