Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 20:07:41

НУ «Чернігівська політехініка» долучилась до відзначення Міжнародного дня молоді

15.08.2022   09:33Агенцiя

12 серпня 2022 року студентська рада НУ «Чернігівська політехніка» підтримала ініціативу Молодіжної ради при Чернігівській ОДА щодо відзначення Міжнародного дня молоді спільно з європейською спільнотою.

Захід відбувся на площі м. Чернігова поруч з дерев’яною сценою, де молодь активно залучала мешканців взяти участь у написанні на прапорах щирих звернень і побажань захисникам і захисницям, також роздавали сувенірну продукцію з українською символікою та проводили збір донатів для ЗСУ.

До заходу долучилася й ГО «Центр гендерної освіти» в рамках Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у Цифровий Час» і провели блог-кафе «Молодь – за мир!», модератором якого була Олена Герасименко. Учасники блог-кафе читали вірші, писали побажання нашим захисникам, ділились своїми  власними переживаннями та історіями війни.

 

Захід організовано в рамках проєкту Мир у Цифровий Час, який виконується у співпраці з ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine www.uhrf.org за підтримки Інституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Повномасштабне вторгнення армії РФ на територію України спричинило неймовірні страждання, руйнування та переселення мільйонів українців. Але українці, як нескорена і непереможна нація, з перших годин вторгнення доводять і демонструють усьому світові, що добро обов’язково переможе зло! Слава Україні! Героям Слава!

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року