В області обстежено понад 85% навчальних закладів, забезпечених укриттями
Про це зазначив директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОВА Сергій Болдирев під час чергової інспекції комунальних та державних закладів освіти безпосередньо в обласному центрі.
«По перевірених закладах є акти, де визначені всі завдання: що закупити, що відремонтувати. Щоб встигнути все зробити до початку навчального року, треба консолідувати зусилля усіх гілок влади. ОВА, зокрема, акцентує увагу на залученні міжнародних організацій для вирішення даного питання», - акцентував Сергій Болдирев.
Наразі також триває перевірка укриттів, що знаходяться не в самих закладах освіти, але в межах допустимої відстані.
«Очне навчання буде лише в тих закладах, де повністю дотримані всі норми безпеки. Освітні заклади, перш за все, - це територія безпеки», - наголосив начальник Управління освіти та науки ОВА Микола Конопацький.
Найчастіше в існуючих укриттях треба зробити запасні виходи, вентиляцію, електропостачання або ж косметичний ремонт.
«Два тижня ми займались тільки стінами укриття», - розповідає завідувачка одного з дошкільних навчальних закладів. – «Звісно, працювати хочемо. Але все залежить від безпекової ситуації та впевненості батьків в безпеці дітей у нашому закладі».
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.
Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03
Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:
У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59
14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.
Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.