Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 09:50:04

Учні та учениці шкіл Чернігова отримають грошову допомогу від міста

07.07.2022   21:28Агенцiя

У Чернігові учням з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, один з батьків яких загинув у районі проведення АТО/ООС буде надана допомога за успіхи у навчанні за результатами ІІ семестру 2021-2022 навчального року.

Так, 10 учням з бюджету Чернігівської міської тергромади буде виплачена допомога у розмірі 1 000 грн, 74 учням — у розмірі 700 грн. Загальна сума допомоги за успіхи у навчанні становить 61 800 грн.

Окрім цього, грошову допомогу отримає 21 випускник закладів загальної середньої освіти Чернігова з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, один з батьків яких загинув у районі проведення АТО/ООС, по 1 750 грн. Загальна сума допомоги випускникам у 2022 році становить 36 750 грн.

Відповідні рішення, з метою підтримки обдарованих дітей, прийняті на засіданні виконавчого комітету 7 липня. Списки таких учнів формуються відповідно до подання директорів закладів освіти.

Нагадаємо, виплата допомоги передбачена Програмою розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки (рішення Чернігівської міської ради від 01.12.2020 року № 2/VIII-25). Крім того, відповідним рішенням виконкому встановлений розмір допомоги за успіхи у навчанні за перший/другий семестр:

  •  учням 3-4 класів, які навчаються на високому рівні навчальних досягнень, учням 5-11 класів, які навчаються на 10-12 балів – 1 000 грн;
  •  учням 3-4 класів, які навчаються на достатньому рівні навчальних досягнень, учням 5-11 класів, які навчаються на 7-12 балів – 700 грн.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку: у Чернігові відбулась тематична зустріч 09:44

Сьогодні у змішаному форматі відбулася робоча зустріч з реалізації в області пріоритетного проєкту «Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» , ініційованої Оленою Зеленською

9 червня: цей день в Україні і світі

9 червня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1565 Російська агресія - Day 1565 Russian aggression

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини