Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 04:13:39

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

24.05.2022   09:08Агенцiя

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.

Про це повідомила заступниця начальника Управління освіти ЧМР Олена Горна.  

    — Усі заклади загальної середньої освіти міста Чернігова педагогічними радами прийняли рішення про продовження навчального року до 24 червня. Наразі навчальний процес у всіх закладах освіти відбувається дистанційно. Серед нововведень — скасовано ДПА, а також на загальнонаціональному рівні є зміни щодо зовнішнього незалежного оцінювання.

Директорка школи №7 Наталія Колотило на прикладі свого навчального закладу розповіла, що документи про освіту учні та учениці 5-11 класів зможуть отримати 29 червня.  Відповідно до наказу Міносвіти випускник/ця  зможе як особисто прийти і забрати їх, так і один з його батьків, інший законний представник, або особа за довіреністю, посвідченою нотаріально.

    — На сьогоднішній день школа працює в онлайн-режимі — дистанційно. В школі працює платформа Google Classroom, відповідно всі учні, які мають інтернет, найменшу змогу і бажання навчатися, всі навчаються. Діти, які перебувають за кордоном також можуть долучитися до навчання в школі.

До теми: 

Ті учні та учениці, які навчаються в інших школах країни та світу, там і завершать навчальний рік, говорить Наталія Колотило.

В умовах воєнного стану всі урочистості з нагоди закінчення навчального року у Чернігові скасували.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини