Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 березня, 18:26:05

У Чернігові вперше провели інституційний аудит школи. Перевірили ЗЗСО №25

14.02.2022   11:04Агенцiя

У чернігівській школі № 25 завершився позаплановий інституційний аудит. Це перший подібний досвід для шкіл Чернігова. Експерти протягом тижня перевіряли заклад освіти та виявляли його слабкі сторони та потенціал.

Оцінювання здійснюється по чотирьом напрямкам: перевірка освітнього середовища, педагогічної діяльності, управлінських процесів та оцінювання учнів.

В рамках карантинних обмежень інституційні аудити відбуваються за ініціативою керівника або засновника закладу освіти. Тут ініціаторкою стала директорка школи. Наталія Кириленко є освітнім експертом та раніше вже брала участь у проведенні інституційного аудиту в області. Тому до перевірки у школі готувалися заздалегідь. Проводили самооцінювання. Разом з вчителями аналізували роботу, робили висновки та давали рекомендації.

Інституційний аудит здійснюють 7 експертів. Троє - це представники державної служби якості освіти і ще четверо - це директори шкіл та сертифіковані вчителі. Представники державної служби якості освіти працювали з документацією школи, освітяни відвідували заняття та аналізували освітній процес.

Важливою є думка усіх учасників освітнього процесу. Тому у рамках інституційного аудиту також проводять анонімне опитування батьків, педагогів та учнів старше 14 років. Так як навчальний заклад № 25 є школою першого ступеня і тут навчаються лише учні початкових класів, то анкетування останніх не проводилося. Вчителі ж перевірку сприйняли позитивно.

За результатами перевірки закладу освіти буде присвоєна одна з 4-х оцінок, а саме початковий, середній, достатній чи високий рівень. Висновок та рекомендації експертна комісія надасть упродовж 15 робочих днів. Загалом це 21 інституційний аудит для Чернігівської області.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40

За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини