Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 08:13:53

У Прилуках до рятувальників у гості завітали дітлахи

10.02.2022   08:55Агенцiя

9 лютого до рятувальників 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини в м. Прилуки завітали вихованці дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 26

 

У доступній формі рятувальники ознайомили малечу з основними вимогами правил безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях, звернули увагу на те, що не можна бавитися з сірниками, запальничками й іншими небезпечними предметами. Також дітлахи дізналися про повсякденну роботу вогнеборців, їх ознайомили з пожежно-рятувальною технікою та спорядженням й нагадали телефон виклику Службу порятунку "101".

 

Насамкінець надзвичайники надали дітям та їх вихователям тематичні листівки з питань безпеки життєдіяльності, а всі охочі мали змогу приміряти бойове спорядження та посидіти в пожежному автомобілі.

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.