Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 06:34:49

Розірви коло. Насильство - це сміття, яке треба виносити з дому!

06.12.2021   11:52Агенцiя

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Чернігівський міський центр соціальних служб провів низку заходів для вразливих груп населення, які перебувають у складних життєвих обставинах, просвітницько-профілактичну роботу з метою попередження насильства та жорстокого поводження над дітьми.

Наталія Сергієва-Мазкова, психолог відділу соціальної роботи та фахівці із соціальної роботи центру провели бесіди з елементами тренінгу "Про це повинен знати кожен" із здобувачами освіти професійно-технічних навчальних закладів, а саме дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, особами із їх числа. Приділили увагу і людям, які перебувають у конфлікті з законом, та обліковуються в Деснянському та Новозаводському відділах служби пробації.

Під час заходів учасники обговорювали важливі питання щодо попередження домашнього насильства. У ході практичних вправ складали алгоритм дій щодо безпеки жертви. Також активно долучилися до напрацювання механізмів попередження та захисту від кібернасильства, на прикладах обговорювали помилки жертв та варіанти безпечної поведінки в соціальних мережах. Розглянули поняття "хейтер" та "сталкер" та  способи захисту від кривдників. Проговорили варіанти конструктивного виплеску проявів негативу та агресії.

Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування, Чернігівське вище професійне училище, Чернігівський центр професійно-технічної освіти, Деснянський і Новозаводський відділи служб пробації «пройшли перевірку» фахівцями - байдужих до теми насильства - нема!

Акція «16 днів проти насильства» триває.

 

За інформацією Чернігівського міського центру соціальних служб
 

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини