Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України
Вітаємо Олену Савчук, ученицю 11 класу Сосницької гімназії імені О.П. Довженка Сосницької селищної ради Чернігівської області, з призначенням стипендії Президента України!
Олена розпочала свою дослідницьку діяльність у Чернігівській Малій академії наук у 2019 році, навчаючись у 8 класі. Два роки поспіль дівчина займалася в гуртку «Українське літературознавство», з 2021 року - в гуртку «Історія України».
Неодноразово брала участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та виборювала призові місця на обласному етапі конкурсу. Дівчина також є активним учасником різноманітних інтелектуальних змагань Всеукраїнського і Міжнародного рівнів: Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів, Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів та інших.
У 2020/2021 навчальному році у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України захищала проєкт у відділенні «Історія України» (секція «Історичне краєзнавство»), здобула диплом І ступеня.
За високі досягнення в інтелектуальному змаганні Всеукраїнського рівня, а саме як переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 25 жовтня 2021 року № 1123, Олену Савчук нагороджено стипендією Президента України.
Вітаємо Олену, бажаємо і надалі впевнено підкорювати нові вершини наукових успіхів і перемог!
За інформацією
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.