Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 21:42:13

«Будинок колгоспника» продовжить бути дитячим туристичним центром

26.11.2021   15:20Агенцiя

Територія колишнього радянського «Будинку колгоспника» продовжить бути дитячим туристичним центром, жодних ризиків для цього напрямку її використання нема. У цьому запевнив депутатів і громадськість на сесійному засіданні Чернігівської міської ради 25 листопада міський голова Владислав Атрошенко.

Так він відповів на побоювання представників громадськості у зв’язку з винесенням на розгляд сесії питання про дозвіл Фонду комунального майна Чернігівської міської ради на розроблення проєкту землеустрою для цієї ділянки.

- Я хочу щоб депутати та представники громади почули один одного і зрозуміли, що сьогодні у питанні земельної ділянки в Ялівщині, а також туристичного центру, який там знаходиться, у нас точно немає підстав для дискусії. Сьогодні ми просто впорядковуємо цю земельну ділянку, що дозволить у подальшому тільки захистити Ялівщину з її межами. І ми не будемо ставити питання про відчуження майна, яке там знаходиться. Єдине що, можливо, запросимо туди бізнес і бажаючі громадські організації, які могли б за невеликі кошти здійснювати там свою діяльність і розвивати це майно та дитячий туризм. У нас немає жодних прихованих бажань залучати туди інвестора, який би будував у Ялівщині багатоповерхові будинки, - запевнив міський голова Чернігова на початку сесійного засідання.  

І підкреслив: у громадськості тут немає приводу для хвилювання чи, тим більше, протестів.

- Буде виглядати трошки дивно, якщо громадськість буде протестувати проти впорядкування самої землі у Ялівщині, що дозволить їй отримати кадастровий номер. Там має бути сформована земельна ділянка і заведена в земельний кадастр. Жодних приводів для протестів немає, - зазначив він.

Жодних ризиків для туристичного центру така процедурна дія, як внесення ділянки в земельний кадастр, не несе. У міської ради і міського голови нема бажання «замилити» кудись землю і щось у подальшому зробити з цією ділянкою, було сказано на сесійному засіданні.

Очільник міста підкреслив, що він дійсно має власну думку стосовно подальшого утримання розташованого там будинку. Про проблематику його утримання він говорить вже давно і завжди відкрито. Більше того, нещодавно публічно запропонував депутатам вивчати це питання і шукати рішення. Разом з тим, таке рішення мало би бути саме спільним і зваженим. Наразі, враховуючи думку громадськості, будинок продовжує утримуватися коштом міського бюджету.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини