Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 травня, 13:29:49

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 30 листопада

13.11.2012   10:36Агенцiя

1 листопада 2012 року розпочалася реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, яке відбудеться в березні 2013 року.

Під час пробного тестування учасники матимуть можливість ознайомитися із процедурою проведення ЗНО, формами тестових завдань, правилами заповнення бланків відповідей, психологічно підготуватися до складання тестів.

Станом на 9 листопада 2012 року майбутні абітурієнти виявили бажання скласти 50 603 тести: з української мови і літератури – 16 287, математики – 10 446, історії України – 7 817, англійської мови – 4 896, біології – 3 525, інших предметів – 7 632.

Найбільшу кількість тестувань вибрали особи, які проживають у Харківській (7 362), Львівській (4 477) та Дніпропетровській (4 326) областях.

Нагадуємо, що реєстрація триватиме до 30 листопада 2012 року.  Детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245785021

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини