Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:07:26

Для слухачів запланована серія тематичних зустрічей та конверсаторіумів

06.11.2012   08:26

Професійна програма підвищення кваліфікації секретарів сільських, селищних, міських рад проходить в Центрі підвищення кваліфікації кадрів з 5 по 9 листопада за напрямом 1501 "Державне управління" (ПППК).

У відкритті навчання взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Для слухачів запланована серія тематичних зустрічей та конверсаторіумів, присвячених таким темам, як: світовий досвід територіального управління, форми участі громадян у місцевій демократії, організація роботи зі зверненнями громадян, організаційно-кадрове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, соціальне партнерство як фактор стабілізації ситуації на ринку праці, співпраця органів виконавчої влади та громадськості, етика посадової особи як вид професійної етики.
Наступні заняття присвячені питанням, що стосуються конкретних напрямків діяльності органів місцевого самоврядування, а саме: ведення погосподарського обліку в сільських і селищних радах, правове регулювання діловодства та архівної справи, складання номенклатури та формування справ, порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування, дотримання законодавства про громадянство та паспортний режим, військового обліку військовозобов'язаних, основні аспекти Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів".

Завершиться навчання за професійною програмою комп'ютерним тестуванням стосовно змісту та якості отриманих ними протягом обох сесій знань.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.