Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 09:43:35

У 2012 на Чернігівщині було 493 "золотих" і 153 "срібних" медалістів

01.11.2012   10:59Агенцiя

Першого вересня 2012р. за парти 640 денних загальноосвітніх шкіл Чернігівщини сіли 92,7 тис. учнів.

Навчальний процес у них забезпечували 13,4 тис. учителів. Три чверті навчальних закладів працюють у сільській місцевості, а частка учнів, які навчаються в них, становила 31,4%.

У результаті процесу реформування загальноосвітньої школи в області працюють 26 гімназій, 8 ліцеїв та один колегіум. Навчальну програму цих закладів освоюють, відповідно, 7,8, 1,6 і 0,1 тис. учнів. У 48 навчально-виховних комплексах навчаються 3,0 тис. учнів.

У 2012р. атестат про повну загальну середню освіту отримали 9,1 тис. випускників денних середніх закладів освіти та 156 осіб, які склали іспити екстерном. Золоту медаль вручено 493 особам, срібну – 153.

Базову загальну середню освіту одержали 10,1 тис. учнів та 12 осіб – екстерном.

Крім того, в області очною та заочною формами навчання охоплено 482 особи у 2 вечірніх школах та класах, що організовані при 10 денних загальноосвітніх школах. З атестатом про повну загальну середню освіту закінчили вечірні школи 122 випускники та 3 екстерни. Свідоцтво про базову загальну середню освіту одержала 31 особа.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини