Олександр Кодола: "Питання про закриття Ніжинської ЗОШ №4 не стоїть"
2 червня Ніжинський міський голова Олександр Кодола зустрівся з батьками та педагогічним колективом ЗОШ №4.
У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Федір Вовченко, заступники міського голови Ірина Грозенко та Сергій Смага, керуючий справами виконавчого комітету Валерій Салогуб, радник міського голови Сергій Охонько, начальник управління освіти Валентина Градобик, депутати міської ради, директори шкіл.
Міський голова Олександр Кодола заслухавши всі аргументи управління освіти, педагогічного колективу, батьків, врахувавши всі аспекти реформи освіти та нормативні документи взяв на себе відповідальність та звернеться до погоджувальної депутатської ради, щоб зняти з порядку денного проект рішення «Про перейменування Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Ніжинської міської ради Чернігівської області».
Очільник міста доручив управлінню освіти провести зустрічі з педагогічним колективом ЗОШ №4 щодо вакантних посад у закладах освіти, у разі пониження ступеневості їх закладу, а також врахувати думку кожної дитини та їх батьків.
«Питання про закриття ЗОШ №4 не стоїть», - наголосив міський голова Олександр Кодола.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.