Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 12:39:07

Верховна Рада скасувала обов’язкові іспити у школах

14.04.2021   08:19Агенцiя

Випускники 11-тих класів звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Відповідний закон ухвалила Верховна Рада України 13 квітня.

Учні, які випускаються зі шкіл у 2020/2021 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням. Про це інформує Міністерство освіти і науки України.

— Йдемо по моделі минулого року: якщо випускника задовольняють річні оцінки, він може не проходити ДПА. Якщо ні або якщо випускник планує вступати до університету — проходить ДПА, зокрема у формі ЗНО, — пояснив голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

За його словами, це дозволить знизити навантаження на пункти тестування приблизно на 15-18%, а відтак зменшити ризики для здоров’я дітей і працівників центрів під час проведення ЗНО.

Водночас усі етапи зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах:
    пробне тестування — 24 квітня у Києві, Чернігівській та Миколаївській областях (у решті регіонів відбулось 10 квітня),
    основна сесія ЗНО — з 21 травня до 15 червня,
    додаткова сесія — з 26 червня до 16 липня.

Останні новини Чернігівщини

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13

Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечних події, а саме: 2 пожежі.

Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини