Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 06:45:34

Основні аспекти діяльності старости та комунікація з жителями старостинських округів

11.03.2021   17:56Агенцiя

Саме про це йдеться під час чергового онлайн-навчання «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів».

Вебінар проводиться Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації 11–12 березня для старост старостинських округів територіальних громад області.

В перший день навчання його учасники ознайомилися з порядком  вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування; особливостями надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації та користування відповідними електронними сервісами.

В контексті висвітлення теми щодо надання соціальних послуг в громаді старости отримали роз’ясненням щодо прийому документів на оформлення субсидій, державних допомог, пільг та інших соціальних виплат. Водночас мова йшла про застосування інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада». Окрім цього, висвітлювалися заходи по впровадженню нової версії публічного сервісу «Реєстр територіальних громад».

Наступний блок питань стосуватиметься налагодження комунікації старост із жителями своїх округів. Вони дізнаються про способи налагодження ефективного спілкування під час особистого прийому громадян; комунікації з консультативно-дорадчими органами громади, громадськими об’єднаннями та представниками органів самоорганізації населення. Старости отримають практичні настанови щодо організації та  проведення загальних зборів громадян; подання петицій та місцевих ініціатив; аналізу проєктів рішень ухвалених місцевою радою та її виконавчими органами.

Учасники зустрічі дізнаються про останні новації нормативно-правової бази щодо діяльності старост; роль та місце локальних актів в унормуванні діяльності старост та основні тенденції розвитку інституту старост у найближчій перспективі.
 
Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 726 нових випадків COVID-19

Виявлено 726 нових випадків COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 15 квітня в області зафіксовано 726 нових випадків COVID-19.

Президентська програма іпотечного кредитування «Доступне житло» буде розширена - Кирило Тимошенко 17:44

Верховна Рада 263 голосами «за» 13 квітня підтримала законопроєкт, що дозволяє найближчим часом видати близько 8 000 іпотечних кредитів і передати у фінансовий лізинг 12 000 квартир.

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 16:55

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в березні 2021 р. в області становив 101,6%, в Україні – 101,7%.

Поліція затримала осіб, що обікрали магазин та приватний будинок

Поліція затримала осіб, що обікрали магазин та приватний будинок 16:39

Вчора співробітники Чернігівського районного управління поліції та Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області затримали в обласному центрі автомобіль з трьома підозрюваними. Чоловіки напередодні приїхали з Київщини та скоїли кілька крадіжок на території Корюківського району.