Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 09:44:40

Відновлюємо очні заняття

18.02.2021   11:34Агенцiя

За ініціативою Михайло-Коцюбинської селищної ради 17 лютого стартувало навчання для штатних працівників апарату виконкому, старост та депутатів територіальної громади.

Під час відкриття селищний голова Ніна Ворох підкреслила важливість підвищення рівня професійної компетентності посадовців, особливо з початком нової каденції.  

Директор Центру підвищення кваліфікації Володимир Бойко подякував за виявлену інціативу та презентував селищній раді бібліотечку для самопідготовки - як видання закладу, так і літературу, надану Програмою Ради Європи "Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні".

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації Іван Вересоцький детально, на прикладах, ознайомив учасників семінару зі структурою електронної декларації та вимогами, що висуваються під час її заповнення, зробивши наголос на останніх змінах, а також на відповідальності за порушення існуючих норм.

Начальник загального відділу апарату облдержадміністрації Олена Рижко в деталях розповіла про правила діловодства, що застосувуються в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, проілюструвавши їх на прикладах реальних ситуацій та документів. Наголошувалося - правильне ведення діловодства означає скорочення часу, необхідного для підготовки відповіді, а також сприяє якості рішень, що ухвалються. Поза очевидною технічною складовою діловодство таким чином впливає на зміст роботи, тож вимагає професійного підходу.

Наступні заняття семінару присвячуватимуться питанням правового та ресурсного забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

28 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань

28 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань 09:26

Якщо зібрати всіх людей з рідкісними захворюваннями в одній країні, вона стала б третьою за чисельністю населення країною на нашій планеті. У світі налічується понад 7000 різних видів рідкісних захворювань і розладів.

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.