Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 09:45:26

Інформаційна сесія для фахівців громад з питань формування організаційної структури захисту населення від надзвичайних ситуацій

17.02.2021   11:44Агенцiя

ULEAD Чернігівський регіональний офіс провів інформаційну сесію для фахівців громад з питань формування організаційної структури захисту населення від надзвичайних ситуацій.

Для громад підготували матеріали фахівці Чернігівської ОДА, Державної служби надзвичайних ситуацій та Навчально-методичного центру цивільного захисту в області.

«Маємо низку проблем, особливо у сільській місцевості. Передусім, це питання пожежних водойм, кількість яких постійно зменшується. Крім того, в деяких випадках наявні водойми не мають балансоутримувачів, а отже за ними ніхто не доглядає. Певно, що це потрібно виправляти, і сподіваюсь, що наші інформаційні сесії допоможуть нам розв’язати цю проблему», - наголосив Володимир Климчук, головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту УДСНС України у Чернігівській області.

Фахівці служб озвучили численні проблеми, які є у частинах місцевої пожежної охорони. Це передусім застаріла техніка та організації цілодобового чергування частин в окремих населених пунктах.

В громад сьогодні є низка можливостей для поліпшення рівня підрозділів пожежної охорони. Крім того, є гарні практики, коли громади створюють центри безпеки, які об’єднують низку служб.

«Таких інформаційних сесій у нас буде 4, і ми прагнемо не лише встановити комунікацію між громадами та відповідними службами. Наша ціль, щоб проблеми, про які говоритимуть обидві сторони вирішували», - наголошує Олександр Мельник, радник з питань місцевого самоврядування та децентралізації Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

ULEAD Чернігівський регіональний офіс

Останні новини Чернігівщини

28 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань

28 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань 09:26

Якщо зібрати всіх людей з рідкісними захворюваннями в одній країні, вона стала б третьою за чисельністю населення країною на нашій планеті. У світі налічується понад 7000 різних видів рідкісних захворювань і розладів.

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.