Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 18:55:32

Навчання для секретарів рад територіальних громад

30.01.2021   12:35Агенцiя

Протягом 28–29 січня пройшли перші два дні дистанційного навчання «Організація роботи ради територіальної громади» для секретарів рад територіальних громад Чернігівської області. Навчання організоване Чернігівським центром підвищення кваліфікації.

За підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» для представників територіальних громад області у форматі тренінгу висвітлені кадрові питання проходження служби в органах місцевого самоврядування.

Експерт Програми Наталія Гнидюк окреслила основні моменти щодо прийняття кадрових рішень в органах місцевого самоврядування, зокрема щодо переведення державних службовців на посади в органи місцевого самоврядування, присвоєння рангів та категорій працівникам ОМС та відповіла на актуальні запитання учасників навчання.

Особливості законодавства про службу в органах місцевого самоврядування висвітлила Ірина Галайко, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях. Головні моменти організації діяльності ради та виконавчого комітету територіальної громади, питання регламенту та планування роботи розкрила Олександра Негода, заступник начальника організаційного відділу обласної ради.

Окремим питанням семінару стала проблематика взаємодії секретарів ради зі старостами, місце та роль старост в системі місцевого самоврядування, яке висвітлив Олександр Врублевський, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад.
Головні аспекти приватизації об’єктів державної та комунальної власності стали предметом виступу Валерія Йовенка, заступника начальника Регіонального відділення – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.