Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію
Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію «Перші кроки. Реорганізація рад, що припиняються» для фахівців Понорницька ОТГ.
«В таких консультаціях ми допомагаємо громадам детально розібратись у чинному законодавстві, яке регулює процедуру реорганізації органів місцевого самоврядування після проведення перших виборів 2020 року.
З фахівцями Понорницької громади ми детально розглянули план реорганізаційних заходів, створення та діяльність комісії з реорганізації», - поділилась Людмила Чабак, радниця радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування.
Також, розглянули алгоритми розв'язання кадрових питань із працівниками комунальних установ, закладів та підприємств у процесі реорганізації.
Плануючи кадрові призначення важливо звернути увагу на попереднє юридичне оформлення трудових відносин з завідувачами клубів, працівниками дитячих садочків та шкіл і проаналізувати ризики й можливості, пов’язані з новим працевлаштуванням працівників.
ULEAD Чернігівський регіональний офіс
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.