Вебінари від служби зайнятості – зустрічі в безпечному форматі
В умовах посилених карантинних обмежень обслуговування громадян (зокрема, прийом шукачів роботи та зареєстрованих безробітних) проводиться службою зайнятості особисто безпосередньо в приміщеннях Чернігівського міського центру зайнятості та філій обласного центру зайнятості із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України.

Водночас групові інформаційні та профорієнтаційні заходи проходять дистанційно з метою уникнення скупчення людей. Так, фахівці обласної служби зайнятості минулого тижня провели близько 60 вебінарів, участь у яких взяли майже 530 шукачів роботи.
Під час таких заходів відповідно до їх тематики учасників інформують про права та обов’язки зареєстрованих безробітних, послуги служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, джерела пошуку роботи, актуальні вакансії, правила написання резюме, переваги легальної зайнятості та ризики роботи в «тіні».
Крім того, шукачів роботи ознайомлюють з можливостями сучасних електронних сервісів служби зайнятості: офіційного сайту Державної служби зайнятості, «Освітнього порталу» та «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри», вчать правильно підготуватися до співбесіди з роботодавцям тощо.
Цього тижня подібні заходи у форматі відеоконференцій також відбудуться в усіх структурних підрозділах Чернігівської обласної служби зайнятості.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).