Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 07:21:18

Викрив систему – отримав звання популіста!

16.10.2012   10:33Агенцiя

В Чернігові утискають права студентів. Частина ІІ

Після моєї статті про діяльність та бездіяльність директорату Інституту історії, етнології та правознавства ім.О.М. Лазаревського я отримав офіційну відповідь! В ній мене назвали брехуном, популістом та людиною, яка прагне стати відомою “на весь університет”.

Цікаво, що відповідь писав Ярослав Хромов, відомий улюбленець директорату, який неодноразова автоматично (без голосування) переобирався на посаду голови студентської ради. Тож звісно, тут певно ніякої упередженості, хоча судити читачам та студентам.

Що ж, відповідаю шановній студ. раді, директорату і всім хто цікавиться.

В статті є закиди, що я написав статтю, аби “стати відомим на весь університет”. Чесно кажучи я не сподівався на подібний резонанс, але отримував до цієї статті тільки схвальні відгуки як від студентів так і від деяких викладачів. Я не мав на меті “особисто піаритись”, а просто не можу втерпіти коли думка більшості не враховується, коли здоровий глузд ходить поруч з абсурдом. Своєю статтею, я тільки висловив думку більшості студентів, які бояться сказати про це в голос, бо ж так склалося, що ніхто не хоче мати проблем через свої висловлювання.
Я дуже радий, що завдяки моїй статті куратору не винесли догани, яку Коваленко О.Б. наказав підготувати Юді Л.А. в присутності цілої групи.

Щодо встановленого “Wi-Fi, яким можуть безкоштовно користуватись усі викладачі та студенти”. Скажіть будь ласка, відколи це він став безкоштовним? З моменту підключення бездротової мережі нею можна користуватись у разі придбання спеціальної картки поповнення, що, до речі, можна зробити у заступника директора Юди Л.А.

“Олексій Француз самочинно ініціював переобрання старости у зв’язку з тим, що вона зробила йому доречне зауваження щодо використання ноутбуку на семінарських заняттях, що є несправедливим по відношенню до тих студентів, які плідно готуються, пишуть конспекти та проводять більшість часу в бібліотеках”. Я щиро радий, що студенти мого ВНЗ багато часу проводять в бібліотеках, і це правда. Однак, якщо подивитись на проблему ширше, то проти використання ноутбуку переважна більшість викладачів взагалі не протестувала, окрім поодиноких випадків(на парах в тих викладачів технічний засіб не використовувався з поваги). Питання постало з ініціативи тієї ж таки старости, Шапки Тетяни, оскільки, з невідомих мені причин, їй постійно не подобалось користування ноутбуками іншими студентами. Тому, користуючись цією логікою, я повторю цитату зі своєї минулої статті: “…якщо у однієї людини є авто, а іншої його немає, то вона має відмовитись від користування ним, аби не пригнічувати осіб без власного засобу пересування”. Виходить що так.

Для довідки. Після цього я особисто говорив з директором інституту Коваленком О.Б. і разом з ним було досягнуто компромісу з цього питання, однак це було порушено у зв’язку з подіями, що стосуються переобрання старости.
Ноутбук – це результат технологічного прогресу, який був створений для полегшення роботи, навчання тощо. В Європі та Америці вже давно існує практика використання у вишах цього технологічного засобу. Особисто в мене є дуже багато літератури саме в електроном вигляді, а також я часто конспектую почуте одразу на ноутбуці. Коли я виходжу віповідати за кафедру, то без підручних засобів, ноутбук залишається на столі.

Було приведено текст “Положення про студентську раду Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського ЧДПУ імені Т.Г. Шевченка”. Дякую за це. Але протягом двох попередніх років, будь-яка моя ініціатива, а також намагання стати депутатом студентського парламенту позбавлялись права на життя заступником директора Юдою Л.А., яка не схвалює моїх політичних поглядів, а також те, що “…можливість подання кандидатур оголошується заздалегідь” жодного разу не виконувалась, оголошень на спеціально відведених дошках ніколи не було. Тому дякую, що звернули увагу на своє упущення. Щодо того, що я “…протягом усього періоду навчання не брав участі в жодному заході та проекті, що проводились в Інституті…”, то інформація не відповідає дійсності. Наймасовіший захід було організовано до дня пам’яті жертв Голодомору. Надалі перевіряйте власну інформацію.

Щодо побажання мені студ.радою “…підвищувати власний рейтинг наполегливою працею та знанням, а не популістськими заявами та відвертою брехнею”, то щиро дякую за це. Однак хочу зауважити, що за час навчання я не мав жодного боргу з того чи іншого предмету, враховуючи те, що паралельно здобуваю другу вищу освіту у Київському національному економічному університеті. Тому сподіваюсь, що окрім намагання виправдати себе, будуть враховані всі зауваження і наш інститут стане зразком ВНЗ, який прислухається до думок своїх студентів та постійно вдосконалюється.

З повагою,
студент ІІІ курсу
Олексій Француз

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.