Ліцейське самоврядування в дії
17 грудня в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулося урочисте шикування, присвячене призначенню кращих ліцеїстів на посади молодших командирів.
Юні представники ліцейського самоврядування разом із віце-сержантськими погонами отримали «Пам’ятку –Побажання».
У вітальному слові виконувач обов’язків начальника ліцею підполковник Євген Казанін наголосив на вагомому внеску колективу освітнього закладу в навчанні й вихованні майбутніх захисників держави та побажав молодшим командирам сумлінно виконувати посадові обов’язки.
На завершення молодші командири сфотографувалися з керівництвом ліцею.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.