Державна політика у сфері освіти: реалізація на місцях
Навчання з питань реалізації державної політики у галузі освіти проведений Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів та Управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації 16 грудня.
Учасники ‒ начальники відділів освіти територіальних громад та райдержадміністрацій.
У відкритті навчання взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Загайний, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький та директор Центру Володимир Бойко.
Учасники заходу обговорили актуальні питання:
- Розвиток освітньої галузі Чернігівщини в умовах пандемії. Реалії та виклики.
- Створення опорних шкіл – пріоритетний напрям у підвищенні якості освіти.
- Стан матеріально-технічного забезпечення закладів освіти області.
- Посилення протипожежного та техногенного захисту об’єктів сфери освіти, безпеки життєдіяльності під час освітнього процесу та в канікулярний час.
- Про питання організації безпечності харчування в закладах освіти.
- Особливості здійснення закупівель у сфері організації харчування у закладах освіти.
Навчання проходило в дистанційній формі, за допомогою комунікаційної платформи 3CX.
Чернігівський центр підвищення кваліфікації
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression