Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 06:58:31

ДАІ потурбувалося, щоб батьки не хвилювалися

12.10.2012   13:39Агенцiя

Кожен з нас бажає бачити свою дитину щасливою і здоровою. І кожний певен, що його кмітливе маля під колесами автомобіля вже точно не опиниться. Але якщо дитина вчасно не прийшла додому, батьки починають хвилюватися, чи все гаразд. Дорослі придумують різні варіанти розвитку подій, нервово дзвонять друзям і знайомим, з якими може перебувати їхнє дитя.

Це споконвічна батьківська тривога в наш час ґрунтується на тому, що от уже багато років нещасні випадки, як загроза здоров'ю й життю дитини, випереджають хвороби.

10 жовтня інспектор відділення ДАІ м. Чернігова капітан міліції Олеся Сидоренко побувала в загальноосвітній школі №24 на виховній годині, присвяченій вивченню Правил дорожнього руху під назвою «Мій друг - дорожній рух!»

Даний захід проводився з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та залучення неповнолітніх учасників дорожнього руху до вивчення Правил безпечної поведінки на дорозі.

Вчителі та діти підготували цікаву та повчальну програму, де у віршованій та пісенній формах нагадали про безпечну поведінку на дорозі:
- рухатися по тротуарах по правій стороні;
- переходити дорогу у незаборонених місцях;
- перед тим, як перейти проїзну частину дороги, потрібно впевнитись у відсутності транспортних засобів, спочатку подивитися вліво і вправо, а потім рухатися;
- переходити дорогу спокійно, не поспішаючи;
- виконувати сигнали світлофора;
- виходити з транспорту після повної його зупинки;
- грати в ігри лише у дворах або спеціально відведених місцях, де рух транспортних засобів заборонено.

Інспектор ДАІ Чернігівського міського відділу внутрішніх справ Олеся Сидоренко розповіла, що в Чернігові за участю дітей трапилось 22 дорожньо-транспортні пригоди, навела приклади ДТП, продемонструвала дітлахам повчальні відеоролики, кожному учневі подарувала на згадку розмальовки та вручила профілактичні листівочки, де прописані правила дорожнього руху, які повинні виконувати діти.
 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.