Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 09:29:31

Сергій Андрос поспілкувався з майбутніми педагогами

10.10.2012   16:11Агенцiя

Як звичайному сільському хлопчині з Городнянського району дорости до рівня успішного політика та підприємця? Чи можливо знайти у своїй однокласниці супутницю на все життя?

На ці та інші відверті запитання дав відповідь народний депутат України Сергій Андрос.

 

Відомий політик днями поспілкувався зі студентами Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка, привітав майбутніх освітян із Днем працівників освіти та як член бюджетного комітету парламенту спробував з’ясувати актуальні проблеми і потреби освітньої галузі.

Попри широку практику виступів у сесійній залі Верховної Ради, Чернігівської міської ради і перед журналістами – готуючись до зустрічі зі студентами народний обранець трохи хвилювався. “Я спеціально не брав із собою якісь заготовки, бо бубоніти “по папірцях” може кожен, впевнений – на лекціях ви подібного також наслухались. – розпочав розмову Сергій Андрос. – А я хочу поговорити з вами по душах, так, як є, тобто без жодних шаблонів”.

Він розповів, що походить із простої родини – народився у селищі Макишин Городнянського району, потім разом із мамою переїхав на Донеччину, але згодом родина знову повернулася на малу Батьківщину. Свою долю зустрів просто у своєму класі – його однокласниця Валентина виявилася коханням усього життя, разом із нею вони виховали сина і доньку, нині у родині підростає онук.

Студенти спочатку ніяковіли, а потім зацікавились незвичайним співрозмовником і питання залунали дедалі впевненіше. Оживилися перші ряди, згодом “прокинулася” зазвичай сонна гальорка. Розпитували студенти про стипендії – чи буде їх підвищувати уряд, як правильно визначитися зі своїм вибором професії, як держава дбає про випускників вузів і які нині професії затребувані на ринку праці України.

Торкнулися і земельного законодавства, економіки, екології, відновлення лісів. На що Сергій Олександрович відповів: усі чутки, що нібито стипендії будуть зменшуватись – насправді є лише чутками. Навпаки, уряд планомірно підвищує розмір студентського заохочення, і нещодавно у вересні стипендії підняли. Наприклад, студенти вузів ІІІ-ІV рівня акредитації отримуватимуть по 730 грн.

Крім того, державу турбує і зайнятість молодого населення, а тому нині триває підготовка законопроекту про перше робоче місце. Цей документ стимулюватиме роботодавців брати на роботу саме молодих фахівців. Що стосується гарантованого Конституцією України права на персональні 10 соток землі кожному громадянинові держави – це також реально, головне тільки подати відповідну заявку на сесію міськради і виготовити проект ділянки, де чітко описати її параметри і бажане місцерозташування.

А під кінець зустрічі, аби спілкування виявилося ще продуктивнішим, студенти та народний депутат домовилися бачитися частіше. “Як тільки вибори пройдуть – зможемо зустрічатися регулярно і у більш спокійній обстановці”, – зауважив Сергій Андрос.

PR

Останні новини Чернігівщини

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 лютого до 8:00 25 лютого 2020 року.

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали 08:31

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув 08:17

Пік епідемії китайського коронавірусу Covid-19 припав на період з 23 січня до 2 лютого, нових випадків зараження у Китаї стає все менше.

Новгород-Сіверський: про нещасні випадок на виробництві

Новгород-Сіверський: про нещасні випадок на виробництві 08:13

18 лютого, в цеху технічної крейди ПрАТ «Новгород-Сіверський завод будівельних матеріалів», працівник зазнав важкої травми - відкритий перелом лівої плечової кістки з рвано-скальпованими ранами лівого передпліччя та множинними дрібними скальпованими ранами обох кистей з відривом нігтьових пластин I-II-III пальців обох кистей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини