Відбулась секція працівників психологічної служби ЗП(ПТ)О Чернігівщини
11 листопада відбулась секція працівників психологічної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Оcобливості психологічного супроводу у створенні безпечного освітнього середовища в Куликівському професійному аграрному ліцеї» у формі вебінару на платформі ZOOM.
Учасники ознайомились із створеним безпечним освітнім середовищем та організацією освітнього процесу для здобувачів освіти у Куликівському професійному аграрному ліцеї, розглянули питання надання освітніх послуг із дотриманням прав психологічної, екологічної та інформаційної безпеки здобувачів освіти, було здійснено діяльность з обміну досвідом визначеного питання.
З привітальним словом вебінар відкрив директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області Гріненко В.В. Він також зупинився на організації освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти в умовах дистанційного навчання.
Заступник директора Куликівського професійного аграрного ліцею Єрко Г.М. також привітала учасників секції та розповіла про оcобливості організації взаємодії всіх учасників освітнього процесу у створенні безпечного освітнього середовища у ліцеї. Мартиненко І.В., практичний психолог Куликівського ПАЛ провела віртуальну екскурсію «Кабінет психолога в безпечному освітньому просторі» та тренінгове заняття «Вирішуємо конфлікти».
Практичний психолог Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування Половинник А.Р. наголосила на необхідності розуміння і випрацьовування м’яких навичок в учасників освітнього процесу - «Soft skills та hard skills працівника психологічної служби для створення безпечного освітнього середовища».
Про організацію психологічного супроводу освітнього процесу в умовах дистанційного навчання розповіла практичний психолог Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту Бичик Л.М.
До роботи секції підключилася кандидат психологічних наук, викладач психолого-педагогічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Ляховець Л.О, яка розповіла про статеве виховання та безпеку у відносинах. Методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області Поклад С.В. наголосила на пріоритетних напрямках роботи працівників психологічної служби закладів професійної освіти та окреслила проблему попередження та запобігання психотравмуючих ситуацій в освітньому процесі.
На секції було згадані активні дистанційні форм і методів роботи , використаних у різних напрямках роботи, в тому числі онлайн сервісів Google Classroom, Canva, Piktochart, Online Test Pad тощо. Робота секції проходила у колективному обговоренні проблеми збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу, формування у них стресостійкості, позитивного мислення та створення безпечного освітнього середовища в закладі професійної освіти.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.
Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39
Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія